Image

Güvenilir,
Hızlı & Zahmetsiz...

Kafkas Otomotiv ailesi olarak, 5 Yıldır otomotiv sektöründeyiz. Merkezimiz Kırıkkale olmakla birlikte özellikle Ankara, Kayseri, Kırşehir, İzmir, İstanbul, Bursa ve Antalya olmak üzere Türkiye'nin bir çok iline Kafkas Otomotiv hizmet kalitesini götürme şansı bulduk. Her geçen gün gelişen piyasa dinamikleri nedeniyle Oto Finans çalışmalarımızı da yoğunlaştırmaya başladık. Bir çok banka ve kuruluş ile sağladığımız anlaşmalar ile tüketicilerin daha kolay ödeme imkanları bularak araç sahibi olmalarını kolaylaştırdık. Bugün, Türkiye'nin her yerinden aileleri çok kolay ödeme koşulları ile araç sahibi yaptığımızı gördükçe gurur duyuyoruz. Sizler de çok kolay ödeme koşulları ile araç sahibi olmak istiyorsanız hemen Kafkas Otomotiv ailesini arayın. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

KAFKAS OTOMOTİV İLETİŞİM

Vizyon & Misyon

Beklentilerin üzerinde, yenilikçi ve özgün hizmetlerimizin çeşitliliğini arttırarak her gün daha iyi hizmet sunan bir kurum olmak.


Kalite Politikası

Kalite politikamız, sağladığımız tüm ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

• Tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak anlayan ve karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmayı,
• Maliyetleri düşürmek ve karlılığı arttırmak için sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı,
• Kalite sistemleri çerçevesinde tüm çalışanların daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen bireyler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini sürekli yükseltmeyi,
• Tüm çalışanlarda kalite bilincini tesis etmeyi,
• En uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üretmeyi
• İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmayı hedeflemekteyiz.


Hemen Ara
 WhatsApp